SLO(ENGHRV) - Google prevoditelj
  • Košara je prazna.
Zatvoriti Na blagajni
[[@LocationDropDown]]
Mobilna


Elektronika i računala

Žična omrežja

Žičane mreže



super cijena!
Modul MultiMode SFP Fibre Mikrotik S-C51DLC40D 1250 Mbit/s
41,95€

Žičane mreže

Ocjena: 5 Broj: 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP Fibre Mikrotik S-C51DLC40D 1250 Mbit/spo najboljši ceni.

super cijena!
Modul MultiMode SFP Fibre UBIQUITI UF-GP-C+ 2500 Mbit/s
113,95€

Žičane mreže

Ocjena: 4 Broj: 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP Fibre UBIQUITI UF-GP-C+ 2500 Mbit/spo najboljši ceni.

super cijena!
Modul MultiMode SFP Fibre UBIQUITI U Fiber GPON, B+ 2500 Mbit/s
103,95€

Žičane mreže

Ocjena: 4 Broj: 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP Fibre UBIQUITI U Fiber GPON, B+ 2500 Mbit/spo najboljši ceni.

super cijena!
Modul MultiMode SFP Fibre UBIQUITI UF-SM-10G-S-20 10000 Mbit/s 20 uds
1.917,95€

Žičane mreže

Ocjena: 3 Ne: 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP Fibre UBIQUITI UF-SM-10G-S-20 10000 Mbit/s 20 udspo najboljši ceni.

super cijena!
Modul MultiMode SFP Fibre UBIQUITI UF-SM-10G-S 10000 Mbit/s (2 uds)
248,95€

Žičane mreže

Ocjena: 4 Broj: 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP Fibre UBIQUITI UF-SM-10G-S 10000 Mbit/s (2 uds)po najboljši ceni.

super cijena!
Modul MultiMode SFP Fibre UBIQUITI UF-MM-1G-20 1250 Mbit/s 20 uds
236,95€

Žičane mreže

Ocjena: 3 Ne: 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP Fibre UBIQUITI UF-MM-1G-20 1250 Mbit/s 20 udspo najboljši ceni.

super cijena!
Modul MultiMode SFP Fibre Mikrotik XS+DA0001
67,95€

Žičane mreže

Ocjena: 3 Ne: 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP Fibre Mikrotik XS+DA0001po najboljši ceni.

super cijena!
Modul MultiMode SFP+ Fibre CISCO SFP-10G-LR-S=
1.392,95€

Žičane mreže

Ocjena: 4 Broj: 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP+ Fibre CISCO SFP-10G-LR-S= po najboljši ceni.

super cijena!
Pretvornik / adapter CISCO SFP-10G-SR-S= SFP+ 1 Gbps
501,95€

Žičane mreže

Ocjena: 5 Broj: 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Pretvornik / adapter CISCO SFP-10G-SR-S= SFP+ 1 Gbpspo najboljši ceni.

super cijena!
Vezice Najlon Lanberg ORG01-BVP300-MC6 (300 pcs)
7,95€

Žičane mreže

Ocjena: 4 Broj: 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Vezice Najlon Lanberg ORG01-BVP300-MC6 (300 pcs)po najboljši ceni.

super cijena!
Modul MultiMode SFP Fibre CISCO GLC-SX-MMD=
365,95€

Žičane mreže

Ocjena: 4 Broj: 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP Fibre CISCO GLC-SX-MMD= po najboljši ceni.

super cijena!
Modul MultiMode SFP Fibre CISCO SFP-10G-SR=
672,95€

Žičane mreže

Ocjena: 5 Broj: 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP Fibre CISCO SFP-10G-SR= po najboljši ceni.

super cijena!
Modul MultiMode SFP Fibre Startech SFPGE40KT5R3
233,95€

Žičane mreže

Ocjena: 3 Ne: 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP Fibre Startech SFPGE40KT5R3 po najboljši ceni.

super cijena!
Modul MultiMode SFP Fibre Startech RX10KMSFPST
207,95€

Žičane mreže

Ocjena: 4 Broj: 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP Fibre Startech RX10KMSFPST po najboljši ceni.

super cijena!
Modul MultiMode SFP+ Fibre Startech 813874B21ST          10 Gigabit Ethernet
337,95€

Žičane mreže

Ocjena: 3 Ne: 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP+ Fibre Startech 813874B21ST 10 Gigabit Ethernetpo najboljši ceni.

super cijena!
Modul MonoMode SFP Fibre Startech SFPP10GELRMS
365,95€

Žičane mreže

Ocjena: 3 Ne: 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MonoMode SFP Fibre Startech SFPP10GELRMS po najboljši ceni.

super cijena!
Modul MultiMode SFP+ Fibre Startech SFP10GBTST           10GBase-T
336,95€

Žičane mreže

Ocjena: 4 Broj: 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP+ Fibre Startech SFP10GBTST 10GBase-Tpo najboljši ceni.

super cijena!
Modul MonoMode SFP Fibre Startech MASFP10GBLR
361,95€

Žičane mreže

Ocjena: 3 Ne: 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MonoMode SFP Fibre Startech MASFP10GBLR po najboljši ceni.

super cijena!
Modul MultiMode SFP+ Fibre Startech SFP10GBTCST          10 Gbps 10GBase-T
322,95€

Žičane mreže

Ocjena: 4 Broj: 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP+ Fibre Startech SFP10GBTCST 10 Gbps 10GBase-Tpo najboljši ceni.

super cijena!
Modul MultiMode SFP+ Fibre Startech SFP10GBLRST
363,95€

Žičane mreže

Ocjena: 4 Broj: 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP+ Fibre Startech SFP10GBLRST po najboljši ceni.

super cijena!
Modul MultiMode SFP+ Fibre Startech SFP10GLRST           LC
362,95€

Žičane mreže

Ocjena: 5 Broj: 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP+ Fibre Startech SFP10GLRST LCpo najboljši ceni.

super cijena!
Modul MultiMode SFP Fibre UBIQUITI UF-RJ45-1G
29,95€

Žičane mreže

Ocjena: 4 Broj: 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP Fibre UBIQUITI UF-RJ45-1Gpo najboljši ceni.

super cijena!
Modul MultiMode SFP+ Fibre Startech SFP10GSRXST          10 Gigabit Ethernet
334,95€

Žičane mreže

Ocjena: 4 Broj: 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP+ Fibre Startech SFP10GSRXST 10 Gigabit Ethernetpo najboljši ceni.

super cijena!
Modul MultiMode SFP+ Fibre Startech J9151A-ST            10 Gigabit Ethernet
322,95€

Žičane mreže

Ocjena: 4 Broj: 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP+ Fibre Startech J9151A-ST 10 Gigabit Ethernetpo najboljši ceni.

1 2 3 4 5 6

Tražite poklon? Možda nešto za sebe? Kod nas možete pronaći praktički sve. Svakodnevno pripremamo atraktivne i pristupačne ponude potrošačkih proizvoda i usluga s popustima do -95%. Izaberite između preko 30 000 proizvoda i usluga po izvrsnim cijenama i uz dodatne nevjerojatne popuste.

Positive SSL Plačilo Plačilo Plačilo Plačilo Plačilo Plačilo Plačilo Plačilo Plačilo Plačilo

Qualitas d.o.o.
Ljubljanska cesta 24b
4000 Kranj

Korisnička podrška: 04 2367 550
između 9 i 16 sati

e-mail: info@skuponi.si

Plačilo
Pratite nas na:

© Qualitas 2021, Sva prava pridržana.